İlk siz “TOMBALA!” diyin, kazanın...


Türkiye’nin en dikkat çekici online yaşam platformu BoschWorld, eğlendirirken kazandırıyor. Yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezi tombala oyunu, adinteractive farkıyla http://www.boschworld.com/ sitesinde sanal platforma taşınıyor, 1. ve 2. çinko ile Tombala yapan herkes sürpriz ödüller kazanıyor.


Bir adinteractive projesi olan http://www.boschworld.com/’daki tombala oyunu, 14 Aralık – 8 Ocak tarihleri arasında, her gün saat 9.30, 13.30 ve 21.30 saatlerinde BoschWorld’de yapılacak tombala çekilişlerinde çinko ve tombala yapanları kazandırıyor. İstenilen yer, etap ve mahalleden sanal bir evin alınabildiği binlerce üyenin zevkle vakit geçirdiği sitede Tombala Lounge, çekiliş saatinden 15 dakika önce açılıyor ve 15 dakika sonra kapanıyor. İstenildiğinde çekiliş başlamadan önce sistem tarafından otomatik olarak verilen tombala kartını da değiştirebildiğiniz oyunda, Tombala Lounge’un açık olduğu zaman Lounge’da bulunan BoschWorld sakinleriyle sohbet de edebiliyorsunuz.

İlk siz “TOMBALA!” diyin, kazanın...

Online platformda ürettiği yaratıcı fikirlerle adından söz ettiren adinteractive, tombala oyunlu www.boschworld.com sitesi ile yine farkını ortaya koyuyor. 10 saniyede bir yeni numara çekilişinin yapıldığı oyunda, yarışmacılar çıkan numaraları ekrandaki listeden kendi kartlarındaki ilgili numaranın üzerine sürüklüyorlar. Ekranda anlık olarak çekilen numaralar, önceden çekilmiş numaralar, en son çekilen numaralar ve çinko/tombala yapanlar görüntüleniyor. Ancak yarışmacıların dikkat etmesi gereken önemli bir nokta var: Yarışmacılar çinko veya tombala yaptıklarında ekranda yer alan ilgili butonları tıklamaları gerekiyor. Çinko/tombala yapmalarına rağmen ilgili butonları tıklamazlarsa ödül kazanma şansını kaybedebiliyorlar. Oyunda 1. ve 2. çinko ile Tombala yapan herkesi ise sürpriz ödüller bekliyor.
İlk siz “TOMBALA!” diyin, kazanın... İlk siz “TOMBALA!” diyin, kazanın... Reviewed by admin on Aralık 25, 2009 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.