Her hafta bir kişi Vestel’den 106 ekran LCD TV kazanacak


Vestel, televizyon tarihinin en unutulmaz anlarını online bir yarışmaya dönüştürdü. Çeyrek asırda ürettiği yüz milyonuncu televizyonun şerefine nostaljik bir çalışmaya imza atan Vestel, www.tvligecmiszaman.com sitesinde 80’lerden bugüne, televizyon ekranlarına yansıyan unutulmaz anları bir araya getiriyor. Hafızasına güvenen televizyon dostları, sitede Susam Sokağı’ndan Bizimkiler dizisine, Pop Saati programından uzaylı Alf’e, yüzlerce televizyon efsanesine dair sorularla mücadele edecek. 27 Şubat’a kadar sürecek yarışma ile her hafta bir yarışmacı Vestel’den 106 ekran LCD TV kazanacak.

TV’li Geçmiş Zaman oyununda yer alan sorulara en çok doğru yanıtı veren ve siteye en çok arkadaşını davet eden yarışmacı o haftanın galibi olacak. Her haftanın galibi, Vestel’den 106 ekran LCD TV ödülünün de sahibi olacak. Kullanıcılar, soruları Facebook duvarlarında arkadaşları ile paylaşabilecek; paylaşımlarıyla siteye üye kazandırdıkça ekstra puan kazanarak şanslarını artıracak.

Kullanıcılar tarafından derlenen ve 200’e yakın videonun bulunduğu sitede son 25 yıla damgasını vuran birbirinden ünlü filmlere, dizilere, şovlara, sansasyonel ve komik videolara ulaşmak mümkün. www.tvligecmiszaman.com sitesi 27 Şubat’a kadar tüm eğlence severleri zengin içeriği ile ağırlayacak.
Her hafta bir kişi Vestel’den 106 ekran LCD TV kazanacak Her hafta bir kişi Vestel’den 106 ekran LCD TV kazanacak Reviewed by admin on Şubat 17, 2011 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.