25 adet iPhone 6S ve 25 adet Apple TV Hediye

Garanti bankası mobil ve internet şubeyi kullananlar hem vakit kazanıyor hem de hediyeler kazanıyor. 20 Aralık'a kadar Garanti internet ya da cep şubeyi kullanan bireysel müşteriler yıl başı hediyesini Garanti bankasından kazanma şansı yakalıyor.
Günlük bankacılık işlemlerinizi bankaya gitmeden kolayca yapabileceğiniz üzerine de hediye kazanabileceğiniz bu kampanyada toplam 50 kişiye Apple'ın son teknoloji ürünleri hediye edilecek. Kampanya sonunda yapılacak olan çekiliş ile 25 kişiye iPhone 6S akıllı telefon ve 25 kişiye Apple akıllı TV hediye edilecek. Kampanya dönemi boyunca her müşteri sadece 1 çekiliş hakkı kazanabiliyor bu nedenle mobil şube ya da internet şubeden bir tanesine giriş yapmanız yeterli.
Kazanan talihliler 30 Aralık tarihinde açılacak. Bu tarihte forumumuzdaki kampanya sonuçları bölümünü ziyaret ederek adınızın listede olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Asıl talihlilerin 14 Ocak, yedek talihlilerin ise 29 Ocak 2016 tarihine kadar başvuru yaparmaları gerekiyor.

Şimdiden herkese bol şans :)
Garanti Cep Şube uygulamasını indirmek için cep telefonunuzdan aşağıdaki linke tıklayabilir ya da QR kodunu telefonunuza okutabilirsiniz


iPhone / iPad:
http://ow.ly/Vk6Fy
Garanti cep şube ios indir
25 adet iPhone 6S ve 25 adet Apple TV Hediye 25 adet iPhone 6S ve 25 adet Apple TV Hediye Reviewed by admin on Aralık 02, 2015 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.