17 Nisan 2016

Zubizu Fırsatlar Dünyasına Davetlisiniz


Günümüzde cep telefonunu sadece telefon olarak düşünmek yanlış olur. Onlar artık bizim kişisel asistanımız haline geldi. Cep telefonumuz sayesinde yolumuzu buluyor, arkadaşlarımızla buluşuyor, fotoğraf çekip paylaşıyor, e-postalarımıza erişiyoruz. Kampanya severlerin cep telefonları ile yaptığı bir şey daha var, o da kampanyalardan yararlanmak. Bugün sizlere piyasaya yeni giren güzel bir kampanya uygulamasını tanıtacağız. Uygulamanın adı Zubizu. (Adının biraz zor olduğunu kabul ediyoruz. Biz de bu yazıyı yazarken Zubizu mu yoksa Zibuzi mi diye dönüp tekrar tekrar bakmak zorunda kaldık)

Zubizu uygulamasına sosyal medya hesaplarınız ile kolayca bağlanabilir, seçeceğiniz kriterlerde anlaşmalı mağazalarda indirimlerden yararlanabilirsiniz. Mudo Collection'da %25 indirim, Banana Republic'de %20 indirim, Marks & Spencer'de iki kat puan gibi bir çok avantaj Zubizu'da sizi bekliyor.

Ayrıca Zubizu uygulamasını kullanarak puan toplayabilir, puanlarınızla sinema bileti, biletix hediye çeki, Göcek'te tatil gibi hediyelere ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Eğer hala Zubizu uygulamasını indirmediysen, aşağıdaki QR kodlarını telefonuna okutarak ya da cep telefonundan linke tıklayarak uygulamayı kolayca indirebilirsin.

iPhone / iPad:
http://ow.ly/4mIuDC
Zubizu ios indir
             Android:
http://ow.ly/4mIuI0
Zubizu android indir