Elektrikli Diş Fırçası Kazan

Elektrikli Diş Fırçası Kazan
Ariel, Alo, Gillette, Orkid, Braun, Old Spice, Head&Shoulders, Pantene, Fairy, Febreze, İpana, Oral-B, Braun ürünlerinden en az birkaç tanesini evinizde mutlaka kullanıyorsunuzdur. Peki satın aldığınız bu ürünlerin fişlerini P&G'nin Banabak uygulamasına göndererek hediyeler kazanabileceğinizi biliyor musunuz?

Banabak uygulaması sayesinde yukarıda bahsettiğimiz ürünlerden her alışveriş yaptığınızda puan kazanabilir, bu puanları hediye kataloğunda dilediğinizce harcayabilirsiniz.

Banabak fırsatları bunlarla da sınırlı değil. Ayrıca belirli dönemlerde yapılan çekilişler ve indirim kuponları ile kazançlı çıkabilirsiniz.

Banabak'ta şimdi yepyeni bir kampanya daha başladı. Banabak uygulamasını yükledikten sonar 3 arkadaşını uygulamaya davet eden toplam 5 kişi Oral-B Vitality elektrikli diş fırçası kazanacak.


Banabak'ın kazançlı dünyasına katılarak hediye kazanmaya başlamak için cep telefonunuzdan aşağıdaki linke tıklayabilir ya da QR kodunu telefonunuza okutabilirsiniz.

http://bnbk.in/cgr/UDqYNElektrikli Diş Fırçası Kazan Elektrikli Diş Fırçası Kazan Reviewed by admin on Kasım 12, 2020 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.