Prima Klübüne Üye Ol, 15TL Hepsiburada Çeki Kazan

Çocuk sahibi olanların veya çocuk sahibi olmayı planlayanların çok işine yarayacak bir cep telefonu uygulaması var; Prima Klübü
Prima Kulübü uygulaması gem çocuğunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri edinebileceğiniz, hem de hediyeler kazanabileceğiniz muhteşem bir uygulama. Ayrıca şimdi Prima Klübüne üye olan herkes Prima bebek bezlerinde geçerli 15TL Hepsiburarada indirimi kazanıyor.

Prima Kulübü uygulamasını yükledikten sonra satın alacağınız Prima bebek bezi, alt değiştirme örtüsü, ıslak mendil gibi ürünlerden puan kazanabilir, kazandığınız puanlar ile Prima hediye kataloğundan dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Prima Kulübü uygulamasında hediye kazanmanın bir çok yolu var. Uygulamaya giriş yaparak, anket sorularına yanıt verek, videoları izleyerek, arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek puanlarınızı arttırabilir ve daha fazla hediye kazanabilirsiniz.

Bitmedi! Belirli dönemlerde uygulama içinde yapılan çekilişler ile de hediye kazanma şansı size bekliyor.

Prima Kulübü uygulamasını indirerek hemen kazanmaya başlayın;
https://primapp.in/cgr/VJdUa

Prima Klübüne Üye Ol, 15TL Hepsiburada Çeki Kazan Prima Klübüne Üye Ol, 15TL Hepsiburada Çeki Kazan Reviewed by admin on Aralık 16, 2020 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.