Reklam Seçeneklerimiz


Blog Reklam (http://www.HERGUNKAMPANYA.com)

  • Banner Reklam: Blogumuzun üst kısmında menü çubuğunun altında bulunan alanda 250x250 px boyutunda ve blogun sol tarafında 160x600 px boyutunda bulunan banner reklam alanlarıdır. Bu alanlar aylık olarak kiralanmaktadır.
  • Kampanya Haberi: Hergunkampana.com olarak anasayfamızda sadece ziyaretçilerimizin internet üzerinden ücretsiz katılım sağlayarak hediye kazanabilecekleri kampanyaları ücretsiz olarak yayınlıyoruz. Bunun dışındaki kampanyaları (alışveriş, indirim vb.) günün kampanya haberi olarak yayınlamak için cüzi bir ücret talep ediyoruz.

Forum Reklam (http://forum.hergunkampanya.com)

  • Anasayfa Banner Reklam: Forumumuzun sadece anasayfasında "Duyurular" kısmındaki rotasyonda görüntülenebilecek olan reklam seçeneğidir. Talep edilen banner'ın boyutuna göre ücretlendirilecektir.
  • Mesaj Arası Banner Reklam : Forumumuzdaki bütün mesaj sayfalarında  2. mesaj ile 3. mesaj arasında görüntülenecek olan reklam çeşididir. 468x60 px ve 728x90 px büyüklüğündeki banner'lar için geçerlidir.
  • Konu Üstü Banner Reklam: Forumumuzdaki bütün sayfalarda  üst navigasyon menüsünün hemen altında görüntülenecek olan ve geri dönüşü en yüksek olan reklam çeşididir. 468x60 px ve 728x90 px büyüklüğündeki banner'lar için geçerlidir.
  • Konu Altı Banner Reklam: Forumumuzdaki bütün sayfalarda  sayfanın en alt kısmında görüntülenecek olan reklam çeşididir. 468x60 px ve 728x90 px büyüklüğündeki banner'lar için geçerlidir.
  • Mail Reklam: Forum üyelerimize mail aracılığı ile gönderilen reklam seçeneğidir. Mailinizin kaç kişiye gideceğini öğrenmek için forumumuzun sağ üst köşesinde bulunan üye sayısı kısmına bakabilirsiniz.
Ortak Kampanya ( Blog, Forum, Facebook mecralarının üçünü de kapsar)
  • Firmalar ile ortak kampanya düzenleyerek hem ziyaretçilerimize hediye kazandırmak hem de düşük maliyetler ile firmaların tanıtımını yapmayı hedefliyoruz. Ayrıntılı bilgi için mail atabilirsiniz.
Not 1: Fiyatlar ile ilgili bilgi almak için info@hergunkampanya.com adresine mail atabilirsiniz. Sadece firma yetkililerinin mailleri cevaplanacak olup yahoo, hotmail vb. ücretsiz hizmet sağlayıcılarına ait maillerden gönderilen reklam teklifleri cevaplanmayacaktır.

Not 2: Yayın kuralları gereği alkol, sigara ve tütün mamulleri, ilaç, uyuşturucu, cinsel içerikli ürünler, para verilerek oynanan şans oyunları (kumar) vb. reklam ve kampanyalar sitemizde yayınlanmamaktadır.
Reklam Seçeneklerimiz Reklam Seçeneklerimiz Reviewed by admin on Şubat 09, 2015 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.