HAYALİ İCRAAT AIRSTAR İKİLİYOR!

Samsung’un performans yarışması Airstar bu sene de ödül dağıtmaya devam ediyor.

Bu sene 2.’si gerçekleştirilecek olan Airstar yarışması, oneloveonetouch.com adresinde başladı. Airstar yarışması, adını “Air Guitar” ‘dan, yani hayali bir gitar çalıyormuş gibi yapmaktan alıyor. Yalnız arada bir fark var: Airstar yarışmasında hiçbir enstrüman kısıtlaması yok. Yarışmaya katılacaklarlar ister gitar, ister darbuka, ister kilise orgu hatta isterlerse vuvuzela çalsınlar, yeter ki kaydetsinler, ve yollasınlar.

Çalacakları enstrüman zaten hayali olduğu için, müzik bilgilerinin de bir önemi yok. Önemli olan yarışmacıların kendine güvenleri, yaratıcılıkları, vücut dilleri ve mimikleri.

2 Ağustos 2010’a kadar devam edecek yarışma sonunda birinci Samsun LE-40C650 102 ekran LCD TV, ikinci Samsung N150 Netbook, üçüncü ise Samsung Wave cep telefonu kazanacak. Verilen oylar neticesinde belirlenen şampiyonlar, ödüllerini yine Samsung sponsorluğunda düzenlenen bir ödül töreninde alacaklar.

Efes One Love Festival 2010’da Samsung Senin Sahnen’de günübirlik yarışmalar şeklinde düzenlenen Airstar performans videoları için http://facebook.com/oneloveonetouch adresine bakabilirsiniz. Her günün birincisinin bir adet netbook kazandığını da ekleyelim.

Katılımlar için: http://oneloveonetouch.com/ ve http://facebook.com/oneloveonetouch
HAYALİ İCRAAT AIRSTAR İKİLİYOR! HAYALİ  İCRAAT AIRSTAR İKİLİYOR! Reviewed by admin on Temmuz 01, 2010 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.