Tek hedef Megane!

Renault’nun Hedef Megane projesi boyunca görev yapacak bir robot, yüzlerce Megane CC anahtarından birini sizin için seçecek. Seçilen anahtar safkan Megane CC’nin kapısını açarsa, otomobil sizin olacak!

Hedef Megane projesi, bir kişiye Kareem Abdul-Jabbar, Horace Grant ve Mehmet Okur’un imzalı Megane CC kazandıracak. 13 Aralık’ta http://www.hedefmegane.com/ internet sitesi aracılığıyla başlayan uygulama, yalnızca bir robot ve bilgisayar tarafından kontrol edilecek. Anahtar havuzundan bir Megane CC anahtarı çekmeye programlanan robot, bilgisayar başındaki katılımcılar için bir anahtar çekecek. Çekilen anahtarın Megane CC’nin kapısını açması halinde, kullanıcı anında otomobilin sahibi olacak!

Canlı yayında kazanma şansı
Uygulamaya katılmak isteyenlerin, Megane CC kazanmak için öncelikle anahtar çekme sırasına girmeleri gerekecek. Bunun için de katılımcılar, öncelikle Facebook’tan ya da http://www.hedefmegane.com/ sitesi üzerinden uygulamaya bağlanacak. Arka planda Megane CC’nin göründüğü gerçek mekandaki robot kol, sırası gelen kullanıcı için bir anahtar çekecek. Robot, daha sonra bu anahtarla otomobilin kapısını açmayı deneyecek. Çekilen anahtar otomobile aitse, kullanıcılar çekiliş ya da kura olmaksızın Megane CC’nin sahibi olacak.

Görevleri yerine getirenler sıraya girecek
Ancak anahtar çekme sırasına girmek isteyenlerin öncelikle yapması gerekenler var. Her saat başı, sanal ortamdaki sırada bonus bölmeler açılacak ve kullanıcıların sosyal medya üzerinde yapacakları görevlerle bu bölmelerin sahibi olabilecek. Böylelikle Hedef Megane heyecan dolu bir mücadeleye dönüşecek. Tüm aktivitelerin canlı olarak izlenebilmesi için hafta içi her sabah saat 10’dan akşam 6’ya kadar canlı yayın gerçekleşecek.
Tek hedef Megane! Tek hedef Megane! Reviewed by admin on Aralık 14, 2011 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.