NakitUp ile Market Alışverişinizden Para Kazanın


Daha önce sizlere online alışverişlerinizden para iadesi veren Artiway sitesinden bahsetmiştik. Bu sayede internet üzerinden yaptığınız alışverişler Artiway'in anlaşması sayesinde size nakit iadesi olarak dönüyordu. Bir çok takipçimiz bu sayede para iadesi aldı. Şimdi size bahsedeceğimiz uygulama ise günlük market alışverişlerinizden de para iadesi kazanmanızı sağlıyor. Hem de HergünKampanya takipçilerine özel bir sürprizimiz var!

Nakitup uygulaması sayesinde Şok, Bim, A101, Migros, CarrefouSsa, Mopaş, Hakmar, Adese, Happy Center gibi bir çok zincir mağazadan yapacağınız alışverişlerden ekstra para kazanmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey, günlük alışverişinizi yaptıktan sonra fişinizi atmayıp fotoğrafını çekerek uygulamaya göndermek. Şuanda aktif olan kampanyalardan bazıları şöyle;
* 2 kutu peynir alışverişine 1,5TL
* Yoğurt alışverişine 1TL
* Dondurma alışverişine 1,5TL
* 3 paket makarna alışverişine 50 kuruş
* Bebek bezi alışverişine 1,5TL
* Süt alışverişine 1TL
vb. ürünlerde yüzlerce para iadesi hediye.

Ayrıca sitemizin takipçilerine özel hergunk referans kodu ile üye olan herkese 100TL para iadesi hakkı kazanmaları halinde ekstra 15TL para iadesi verilecektir.

IOS ve Android telefonlarınızdan Nakitup uygulamasını indirerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgileri aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

NakitUp ile Market Alışverişinizden Para Kazanın NakitUp ile Market Alışverişinizden Para Kazanın Reviewed by admin on Ocak 24, 2018 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.