Mentos Buddy masaüstündeki yeni arkadaşın

Yapacak bir sürü işin var, ama organize olamıyor musun? Arkadaşlarının doğumgününü sık sık unutuyor musun? Sana işlerini hatırlatacak, notlar almanı sağlayacak, hava durumunu iletecek ve son haberleri masaüstüne taşıyacak eğlenceli ve işe yarar bir arkadaş edinmeye ne dersin? Haydi durma, sen de Buddy’yi indir, masaüstünü şenlendir, muhteşem hediyeleri kazan! http://bit.ly/1vbQ4V

Oyunu ilk bitiren PLAYSTATION 3, 2. 3. Ve 4. Bitiren Nintendo Wii, 5. 6. 7. 8. 9. Bitiren Sony PSP ve Buddy’yi her hafta ençok arkadaşına gönderip bilgisayarlarına indirmelerini sağlayan iPod Shuffle kazanıyor. Buddy’yi bilgisayarına indiren her 100. Kişi ise Mentos ürünlerinden oluşan hediye paketinin sahibi oluyor.


http://www.mentosbuddy.com/


Mentos Buddy, puanlarını çabucak arttırman için bayrama özel bir sürpriz hazırladı!

Bayram boyunca (24-30 Kasım) Buddy’ye yedirdiğin her Mentos veya Buddy’yi arkadaşlarına göndererek onları da bu eğlenceye ortak etmen sana 4 kat fazla puan kazandıracak!

Ayrıca,

Mentos Buddy’yi artık günde tam 10 kez besleyebilirsin!

Buddy artık sabah 9:00, akşam 19:00 arası 2 saatte 1 kez saat başı, akşam 19:00 gece 23:00 arası ise her saat başı acıkıyor!

Mentos Buddy masaüstündeki yeni arkadaşın Mentos Buddy masaüstündeki yeni arkadaşın Reviewed by admin on Kasım 27, 2009 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.