Sanal İzdiham Başladı

Teknoloji alışverişinde dünyanın bir numarası Best Buy, 20 Nisan 2010’da Ankara mağazalarının kapılarını açıyor ve açılışı öncesi eğlenceli bir proje hayata geçiriyor. Best Buy, Ankara mağazası açılış izdihamını sanal ortama taşıyarak “Sanal İzdiham” yarışması başlatıyor.

http://www.mavitisortlulergeliyor.com/sanalizdiham/

Bilgili ve tecrübeli Mavi Tişörtlüleri ile satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle benzersiz bir teknoloji alışverişi vaat eden Best Buy, 20 Nisan 2010 Salı günü gerçekleştireceği Ankara mağazasının açılışı öncesi Facebook üzerinden bir yarışma düzenliyor. Best Buy “Sanal İzdiham” projesiyle sanal ortamda Ankara mağazası önünde yaşanan izdihamın önüne geçecek şanslı kişileri arıyor.

Sıranın en arkasında bulunan bir kişiyi, dev bir sapan yardımıyla sıranın önlerine fırlatıp, yolda karşısına çıkan engelleri de geçerek izdihamı atlama esası üzerine kurulu oyunda, kullanıcının yaptığı en yüksek üç puan toplanarak nihai skora ulaşılıyor. Yarışmada her gün en yüksek skoru elde edene, aralarında cep telefonu, LCD TV, dizüstü bilgisayar, dijital fotoğraf makinesi, MP3 çalar, oyun konsolu gibi ürünler bulunan onlarca hediyeden birini kazanma şansı sunuluyor. “Sanal İzdiham” yarışmasında her katılımcıya 10 kez kendini fırlatma hakkı verilirken daha fazla oyun hakkı kazanma fırsatı da sunuluyor. Oynamaya doyamayanlar için Facebook üzerinden Best BuyTürkiye’nin hayranı olanlara 15 hak verilirken arkadaşlarını oyuna davet eden herkese her bir kişi için 1 oyun hakkı daha veriliyor.

Sanal İzdiham Başladı Sanal İzdiham Başladı Reviewed by admin on Nisan 11, 2010 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.