Zeynep'i IKEA koltuğundan kaldıran kazanıyor!


"Hayatta Kalkmam" diyen Zeynep'i IKEA koltuğundan kaldırmaya ikna eden yarışmacı kazanıyor!
Zeynep'i IKEA koltuğundan kaldıran kazanıyor!
IKEA, herkesi 1 Aralık tarihinde başlatacağı sanal dünyada gerçekleşecek çok keyifli bir yarışmaya davet ediyor. Ocak sonuna kadar devam edecek olan yarışmaya katılmak isteyenleri www.hayattakalkmam.com adresindeki "Zeynep" karşılayacak. Yarışmanın amacı; odasını IKEA ile döşemiş olan Zeynep'i en sevdiği koltuğu olan KIVIK Tendo 2'li kanepeden kaldırmaya ikna etmek.

Oldukça interaktif olan bu yarışmada ekranda görülen birçok mobilya ve aksesuar tıklanabilir özellikte. Her biri tıklandığında Zeynep'in farklı tepkileri ile karşılacak olan kullanıcıları keyifli ve bir o kadar da şaşırtıcı farklı bir deneyim bekliyor.

Katılan herkesin çekilişe hak kazanacağı yarışmada, Milli Piyango tarafından yapılacak çekiliş sonunda kazanan beş kişiye Zeynep'in oturduğu KIVIK Teno 2'li kanepe hediye edilecektir. Çekiliş sonrasında kazananlar www.IKEA.com.tr'de yayınlanacaktır.
Zeynep'i IKEA koltuğundan kaldıran kazanıyor! Zeynep'i IKEA koltuğundan kaldıran kazanıyor! Reviewed by admin on Aralık 05, 2010 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.