KizlarSoruyor.com'dan 50 TL Değerinde Hediye Çeki


KizlarSoruyor.com sitesindeki En Unutulmaz Facebook Durum Sözleri yarışmasına katıl, 50 TL değerinde hepsiburada.com hediye çeki kazanma şansını yakala.
5 Mart 2011 tarihine kadar katılıma açık olan yarışmaya katılmak çok kolay. Facebook'ta arkadaşlarınızın yaptıkları durum güncellemelerinden aklınızda kalan bir tanesini ya da Internet üzerinde görüp, duyduğunuz ilginç, tuhaf, enteresan, saçma, güzel, komik bir durum güncellemesi mesajını KızlarSoruyor.com sitesinde paylaşarak 50 TL değerinde hediye çeki kazanabilirsiniz.
Kadın-Erkek ilişkileri konusunda aklınıza gelen herşeyi karşı cinse sorup, karşı cinsinizin sorularına cevap verebileceğiniz KizlarSoruyor.com sitesi aynı zamanda bir sosyal paylaşım platformudur. Siteye üye olup, profilinizi oluşturabilir, diğer üyelerle iletişime geçebilir, soru, cevap, ve yazı paylaşımlarınız arttıkça Xper puanları kazanıp, kazandığınız Xper puanlarını çeşitli hediyelere dönüştürebilirsiniz.
KizlarSoruyor.com'dan 50 TL Değerinde Hediye Çeki KizlarSoruyor.com'dan 50 TL Değerinde Hediye Çeki Reviewed by admin on Şubat 23, 2011 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.