Dizüstü Bilgisayar Ödüllü “Brick Breaker Yarışması”

31 Ocak –21 Şubat tarihleri arasında AMD Türkiye Facebook sayfasında düzenlenecek Brick Breaker Yarışması’nda, AMD VISION kutularına ulaşarak en yüksek puanı elde eden takipçiler, yeni nesil APU Teknolojisi’ne sahip dizüstü bilgisayar kazanma şansı yakalıyor.
Dünyanın önde gelen işlemci ve ekran kartı üreticisi AMD’nin Türkiye’deki sosyal medya aktiviteleri ile hediye yağmuru devam ediyor. Bil Kazan ve ReTweet Yarışmalarının ardından AMD Türkiye, şimdi de Facebook sayfasında dünyaca ünlü “Brick Breaker” Oyunu’na yer veriyor. 3 hafta sürecek yarışmaya tüm Facebook kullanıcıları katılabilecek.

“Brick Breaker” Yarışması’na katılan takipçiler, AMD VISION kutularına ulaşarak ve arkadaşlarını yarışmaya davet ederek bonus puanlar kazanacak ve en yüksek puanı elde etmek için yarışacak. Tüm seviyeleri başarı ile tamamlayarak en yüksek puana sahip olan 3 takipçi büyük ödüllerin sahibi olacak.

AMD Türkiye resmi Facebook sayfasını ziyaret ederek yarışmaya katılabilir, büyük ödüllerden birine sahip olabilirsiniz.
www.facebook.com/amdturkiye
Dizüstü Bilgisayar Ödüllü “Brick Breaker Yarışması” Dizüstü Bilgisayar Ödüllü “Brick Breaker Yarışması” Reviewed by admin on Şubat 03, 2012 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.