BlaBlaCar ile otobüs bileti arama derdine son


Avrupa'nın en yaygun araç paylaşım modeli BlaBlaCar artık Türkiye'de.
Aynı yöne gidenlerin aynı aracı paylaşması fikri ile ortaya çıkan uygulama hem yakıt tasarrufu sağlayarak çevre kirliliğini azaltıyor hem de yolcuların ve araç sahiplerinin masraflarını azaltıyor.

Araç sahibi iseniz; gideceğiniz güzergahı ve kaç kişilik boş koltuğunuzun olduğunu belirleyin, aynı yöne gidenler sizinle gelsin, benzin masrafınız yarıya insin.

Yolcu iseniz; gideceğiniz yeri belirleyin, bu yöne giden araç sahiplerini görün, araç sahibi ile birlikte gideceğiniz yere gidin, hem tasarruf edin hem de özel araç ile gitmenin rahatlığını yaşayın

Peki ya güvenlik? Aklınızı en çok kurcalayan sorunun bu olduğunu biliyoruz. Blablacar ile seyahat tecrübelerinizi yazabilir ve ilgili kişileri puanlayabilir ya da daha önce aynı kişi ile seyahat edenlerin neler yazdığını okuyabilirsiniz.

İOS ve Android işletim sistemine sahip bir telefonunuz var ise aşağıdaki QR kodlardan size uygun olanı telefonunuza okutarak ya da telefonunuzdan aşağıdaki linklerden uygun olanı tıklayarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Android: http://ow.ly/C3BhqiPhone: http://ow.ly/C3B9W
BlaBlaCar ile otobüs bileti arama derdine son BlaBlaCar ile otobüs bileti arama derdine son Reviewed by admin on Eylül 30, 2014 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.