Bir Gülüşün Yetmiş


Bir gülümseme ile ihtiyaç sahibi çocuklara destek olmaya ne dersiniz?

Akbank tarafından başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında gülümsemeleriniz, ihtiyaç sahibi çocukların da yüzünü güldürecek. Bir Gülüşün Yetmiş adı verilen kampanyaya katılmak için Akbank tarafından oluşturulan sitedeki adımları takip ederek sosyal medyada #BirGülüşün70 etiketi ile paylaşacağınız gülümseyen fotoğraflarınız ihtiyaç sahibi çocuklara yardıma dönüşecek.

Paylaşılan her fotoğraf için ihtiyacharitasi.org üzerinden belirlenen ihtiyaç sahiplerine 70 kuruş bağışta bulunulacak. Yüklenen fotoğraf sayısı 1 milyona ulaştığında da kampanya sona erecek.
Proje kapsamında yüklediğiniz fotoğraflar ihtiyaç sahiplerine kıyafet, beyaz eşya, okul malzemesi, kitap, bilgisayar, ayakkabı, beşik gibi birçok eşyaya dönüşecek.

Fotoğrafınızı siteye girdikten sonra uygulama aracılığıyla çekebilir, bilgisayarınızdan yükleyebilir ya da Facebook hesabınızla bağlanarak ekleyebilirsiniz.

Siz de bir gülüşünüz ile ihtiyaç sahiplerine destek olmak isterseniz aşağıdaki siteden bu mutluluk seferberliğine ortak olabilirsiniz.
https://www.birgulusun70.com/
Bir Gülüşün Yetmiş Bir Gülüşün Yetmiş Reviewed by admin on Nisan 19, 2018 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.