Ucuz Uçak Bileti: Rota Radar

Eskiden bir çoğunuz gibi uçak bileti almak istediğimizde havayolu firmalarının internet sitelerinde tek tek arama yaparak seyahatimizi planlamaya çalışırdık. Ayrıca en uygun fiyatlı biletin de havayolu firmasının kendi sitesinde olacağını düşünürdük. Daha sonra öğrendiğimiz şeyler hem hayatımızı kolaylaştırdı, hem de uçak biletlerini ucuza almamızı sağladı.

Rotaradar internet sitesi sayesinde gitmek istediğiniz yeri ve tarihi seçerek tüm havayollarının uçuşlarını ve fiyatlarını tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Örneğin gidiş biletinizi bir firmadan, dönüş biletinizi bir firmadan almak daha avantajlı olacak ise bunu da kolaylıkla görebilirsiniz.

Peki ya ucuz uçak bileti? Havayolları kendi sitelerinden bilet satışı yaptıkları gibi acentelere de toplu satış yapabiliyor. Toplu bilet satın alan firmalar bu biletleri daha ucuza mal ediyor ve kendi siteleri üzerinden havayolu firmasından daha ucuza satma imkanı sağlıyor. Rotaradar sayesinde bir çok seyahat acentesinin fiyatlarını da tek ekrandan karşılaştırarak en uygun fiyatlı olanı seçebilirsiniz.


Ucuz Uçak Bileti: Rota Radar Ucuz Uçak Bileti: Rota Radar Reviewed by admin on Şubat 01, 2021 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.