Avantajix Konuşan Çay Makinesi Ödüllü Çekiliş

Avantajix Konuşan Kahve Makinesi Ödüllü Çekiliş

Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı olur da soframızdan eksik etmediğimiz, iki muhabbetin belini kırarken kullandığımız, dilimizde bir çok deyimde kullanılan çayın hatırı olmaz mı?

İnternet alışverişlerinizden para iadesi veren bütçe dostu site Avantajix, Instagram sayfası üzerinden düzenlediği kampanya ile Karaca Çaysever Konuşan Çay Makinesi hediye ediyor. Kampanya 1 Nisan 2021 saat 10:00'a kadar devam edecek ve kampanya sonunda jüri tarafından yapılacak çekiliş ile bir kişi Karaca Çaysever Konuşan Çay Makinesinin sahibi olacak. (Hayır, bu bir 1 Nisan şakası değil, Avantajix'in artık her ay geleneksel olarak düzenlediği ödüllü çekilişi)

Kampanyaya katılmak için yapmanız gerekenler;
  1. Eğer hala Avantajix'e üye olmadıysanız buraya tıklayarak Avantajix'e ücretsiz üye olmak.
  2. Instagram üzerinden @avantajix hesabını takip etmek
  3. Aşağıdaki linkteki gönderiyi beğenmek ve arkadaşlarınızı gönderi altına etiketlemek.

Kazanan kişi siz olursanız artık keyifle "herkese benden çay" diye havanızı atabilirsiniz.

Artık bilmeyen kalmadı ama, yine de eğer yine de hatırlama ihtiyacı duyuyorsanız kısaca bahsedelim. Avantajix, internet alışverişlerinizden para iadesi veren şahane bir site. Avantajix'in neredeyse tüm büyük internet siteleri ile anlaşması var. Örneğin Teknosa'dan yapacağınız alışverişi Avantajix üzerinden Teknosa'ya giderek yaparsanız Avantajix bu alışverişten komisyon alıyor ve aldığı komisyonu size iade ediyor.
Avantajix Konuşan Çay Makinesi Ödüllü Çekiliş Avantajix Konuşan Çay Makinesi Ödüllü Çekiliş Reviewed by admin on Mart 27, 2021 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.