Markafoni ile Nissan Juke Kazan

Markafoni ile Nissan Juke Kazan
Markafoni'yi duymayan yoktur. Firmaların ürünlerini toptan alarak indirimli olarak satan özel indirim sitelerinin belki de en köklü olanı ve en bilinenidir. Avantajlı fiyatlarını çeşitli kampanyalar ile destekleyen Markafoni'den alışveriş yaparken araba, sinema bileti ve hediye çeki gibi çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Markafoni kampanyalarını sizler için derledik.

50TL Alışverişe Nissan Juke Hediye; 31 Ocak'a kadar devam eden kampanya kapsamında yapacağınız her 50TL'lik alışveriş size bir çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişinizde indirim kuponu kullanmanız halinde indirim kuponundan sonra geriye kalan tutarın en az 50TL olması gerekiyor.

BKM Express ile 25TL alışverişe 25TL hediye çeki; 23 Ocak tarihine kadar BKM Express ile yapacağınız ilk 25TL ve üzeri alışverişinize. 50TL ve üzeri siparişlerinizde kullanabileceğiniz 25TL indirim kuponu hediye

50TL alışverişe burç yorumu hediye; Susan Miller'den burç yorumu hediye. Kim bilir belki de burcunuzun bu ay araba kazanacağını söyler.

75TL'lik alışverişe sinema bileti hediye; 23 Ocak'a kadar anne ve bebek kategorisinden yapacağınız 75TL ve üzeri alışverişe 2 kişilik "Pepee ile Birlik Zamanı" bileti kazanma şansı. Her gün ilk 15 kişiye bilet hediye edilecek.

Miles&Smiles ile 400 mil kazan; 29 Ocak'a kadar Miles&Smiles kredi kartı ile 200TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 400 mil puan hediye.

Güzellik kategorisinde indirim ve sinema bileti bir arada; belirli markalardan yapacağınız 50TL ve üzeri alışverişlerinize anında 20TL indirim ve 2 adet sinema bileti hediye.

http://www.markafoni.com/

Markafoni ile Nissan Juke Kazan Markafoni ile Nissan Juke Kazan Reviewed by admin on Ocak 20, 2017 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.